Stogo dangų įlajos

Remontinės įlajos - ilgaamžiai gaminiai, pagaminti iš specialios "DUTRAL" gumos. Jiems suteiktas 10 metų draudimo poliusas. Jų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei 10 metų. Įlajos yra ypač atsparios žemoms temperatūroms (eksploatacinė temperatūra T= -60...+120°C) bei atmosferos poveikiui.

Gaminių savybės: lankstumas, geras sukibimas su bet kokiais paviršiais; homogeniškumas su bituminėmis dangomis (Optimalus temperatūrinių deformacijų santykis); atsparumas karščiui bei prilydimui degikliu; puikus tamprumas (iki 500%);

Aukšta kokybė ir pažangi technologija.

Įlajų galimi matmenys:

D, mm H, mm B, mm
90 250 380
100 250 380
110 250 380
150 250 380

Įlajų korpusai gaminami iš smūgiams atsparaus polipropileno gali būti su šildomais korpusais.

Šildoma įlaja

 
Reklama
Nuorodos:
Dimax
Google reklama ir SEO optimizacija
4LDesign
4L Design - tinklalapių kūrimas.
Teisinės paslaugos
Profesionali teisinė pagalba, teisinės paslaugos ir konsultacijos.
Autobusų galerija
Pasaulio autobusai. Nuotraukų galerija.

Taigi siūlome ne tik užsidengti stogus midaus danga bei apsaugoti juos nuo drėgmės ir išorinio poveikio, bet ir jau sutvarkytuose savo jaukiuose namuose ar biuruose naudoti reguliuojamo aukščio stalus, kurie suteikia daugiau laisvės ir judėjimo, bei atneša naujos energijos į kasdieninę darbinę biuro veiklą. Šiuolaikiški biurai norėdami efektyviau dirbti naudoja šiuos reguliuojamo aukščio stalus, kurie darbuotojams suteikia galimybę dirbti greičiau, efektyviau ir išlikti sveikiems. O kad biurai išliktų matomi internete naudokitės Google Reklama - tai puiki, greita, efektyvi Reklama internete, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos. Kad klientai ilgiau išliktų interneto svetainėje būtina Interneto svetainių kūrimą atlikti kokybiškai ir patraukliai tuomet ir atlikta SEO optimizacija pritrauks daugiau naujų klientų su Reklamos agentūra.

Kiekvienas namo stogas apšiltintas ir uždengtas izoliacine mida danga apsaugos nuo netikėtų nemalonumų lietingu ir žvarbiu oru. Stogų dengimas mida - tai vienas populiariausių ir greičiausių, bei patikimiausių būdų apsisaugoti nuo išorinės drėgmės. Stogų dengimo paslaugas teikiame Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Stogus dengiame kokybiškai ir patikimai, tai garantuoja mūsų puikiai atlikti stogų dengimo darbai bei puikūs klientų atsiliepimai. Stogų dengimas mida puikus pasirinkimas kiekvienam.

Lankytoju skaitliukas