Ventiliaciniai kaminėliai

Ventiliacijos kaminėliai skirti susikaupusios drėgmės po stogo danga išgarinimui. Taip išvengiama pūslių susidarymo ant stogo dangos. Ventiliacijos kaminėliai gaminami iš lanksčios gumos, suteikiančios gaminiui didelį atsparumą smūgiams, bei aukštą lydymosi temperatūrą. Kaminėlio padas yra lankstus, todėl leidžia nesunkiai priderinti kaminėlio padą prie stogo dangos. Ventiliaciniai kaminėliai susideda iš pado, koto ir kepurės. Štai keletas ventiliacinių kaminėlių pavyzdžių:

Ventiliaciniai kaminėliai plokščiojo stogo ventiliavimui

Ventiliaciniai kaminėliai įrengiami kas 30-50 m² stogo. Didžiausias stogo drėgmės išgarinimo efektyvumas pasiekiamas kaminėlį įrengus aukščiausiose stogo vietose. Ventiliaciniai kaminėliai įrengiami iškertant angą stogo dangoje. Angos gylis priklauso nuo stogo termoizoliacijos storio. Angą geriausia kirsti iki perdangos (nepažeidžiant garo izoliacijos). Padaryta anga išvaloma nuo šiukšlių. Pagal angos diametrą prie stogo pagrindo pritvirtinamas ventiliacinio kaminėlio padas, kuris aptaisomas nauja stogo danga ir ant jo užmaunamas ventiliacijos kaminėlio kotas. Siūlės tarp naujos stogo dangos ir ventiliacinio kaminėlio koto užtaisomos.

 
Reklama
Nuorodos:
Dimax
Google reklama ir SEO optimizacija
4LDesign
4L Design - tinklalapių kūrimas.
Teisinės paslaugos
Profesionali teisinė pagalba, teisinės paslaugos ir konsultacijos.
Autobusų galerija
Pasaulio autobusai. Nuotraukų galerija.

Taigi siūlome ne tik užsidengti stogus midaus danga bei apsaugoti juos nuo drėgmės ir išorinio poveikio, bet ir jau sutvarkytuose savo jaukiuose namuose ar biuruose naudoti reguliuojamo aukščio stalus, kurie suteikia daugiau laisvės ir judėjimo, bei atneša naujos energijos į kasdieninę darbinę biuro veiklą. Šiuolaikiški biurai norėdami efektyviau dirbti naudoja šiuos reguliuojamo aukščio stalus, kurie darbuotojams suteikia galimybę dirbti greičiau, efektyviau ir išlikti sveikiems. O kad biurai išliktų matomi internete naudokitės Google Reklama - tai puiki, greita, efektyvi Reklama internete, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos. Kad klientai ilgiau išliktų interneto svetainėje būtina Interneto svetainių kūrimą atlikti kokybiškai ir patraukliai tuomet ir atlikta SEO optimizacija pritrauks daugiau naujų klientų su Reklamos agentūra.

Kiekvienas namo stogas apšiltintas ir uždengtas izoliacine mida danga apsaugos nuo netikėtų nemalonumų lietingu ir žvarbiu oru. Stogų dengimas mida - tai vienas populiariausių ir greičiausių, bei patikimiausių būdų apsisaugoti nuo išorinės drėgmės. Stogų dengimo paslaugas teikiame Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Stogus dengiame kokybiškai ir patikimai, tai garantuoja mūsų puikiai atlikti stogų dengimo darbai bei puikūs klientų atsiliepimai. Stogų dengimas mida puikus pasirinkimas kiekvienam.

Lankytoju skaitliukas